KINGIIDEE VESKIST

Veski peremees Kaupo toodab ise napse, meie armas Margarita küpsetab nostalgilisi kondenspiimapähkleid, meie hea koogivõlur Dagmar veeretab ise trühvleid, meie armas kommimeister MoMari toodab meile marmelaadikomme, Köusikodu meisterdab imeliselt lõhnavaid küünlaid! Neid isuäratavaid, maitsvaid, aromaatseid, üllatavaid tooteid saab pakkida erinevatesse pakenditesse.
Kohalik ja kaunilt pakendatud maitse on eriline kingitus igaühele 😉

 • KINKEKARBID
  Erinevate saare ehtsa maitsetega, mis sobivad kingituseks nii sõbrale kui ka koostööpartnerile. Pakist leiad Veski käsitöönapsu, napsutrühvlid Mandlisaarelt, marmelaadikommid MoMarilt ja lõhnateraapilised käsitööküünlad Köusikodust! Saad ka ise oma jõulupaki luua lisades paki sisse kas ühe, kaks või kogunisti kolm head maitset 😉
 • Saaremaa Veski MAJANAPSUD
  Loodud saare memmede korjatud marjadest ja peremees Kaupo armastusest! Valikuks puhtad saarte marjade maitsed: RABARBER, ASTELPAJU, VAARIKAS, MAASIKAS, KIRSS, POHL, MUSTSÕSTAR, MUSTIKAS, AROONIA, ALÕTSA Üks väga maitsekas, tervistav, depressiooni alandav, moodsaid haigusi raviv idee kingituseks!
 • KINKEKAART
  Ei sisalda asju, vaid kingime lugu ja elamust ning hetki iseendale!
  Veski on ainulaadne elamuste keskpunkt. Kingime muretut aega erilises atmosfääris, hõrkusid maitsenaudinguid, majanapsusid, vörgutavaid kokteile, hinge hellitlevaid kontsertõhtuid ja muidu särtsakaid elamusi.
  Kinkekaardi saame vormistada Teile sobivas väärtuses ja seda saab kasutada nii maitseelamuste kogemisel kui ürituste nautimisel!

Kingitusi saad osta Veskist kohapealt või saadame need sulle mugavalt postiga!

Meie oleme rõõmsad, kui kingisaaja on rõõmus!
Veskipere 🙂

Võta meiega ühendust: +372 50 60 481 või kirjuta veski@saaremaaveski.ee