Saaremaa Naisinvestorite klubi kokkusaamine

Investeerimisega alustajate kohtumisõhtu I 29.11

“Kui küsida edukate inimeste käest, mis on neid elus kõige rohkem edasi aidanud, siis on sageli vastuseks, et teised inimesed. Ka motivatsiooni tegutsemiseks on lihtsam leida kui kaasteelised on kõrval, kellega parimaid praktikaid ja häid ideid jagada.” investor Kristi Saare.

Juba 29. novembril on sul võimalus sarnaselt mõtlevate inimestega kohtuda klubiõhtul. Võtame seal küll teemaks investeerimisega alustamise küsimused, kuid oodatud on kõik investeerimishuvilised, sest kogenumad saavad jagada omi kogemusi ja luua uusi tutvusi. Püüame koos leida vastused tüüpküsimustele – Kuidas oma rahaasjad korda seada? Millest alustada? Kuidas ja kus avada konto? Kuidas valida esimest investeeringut? Mida tuleb investeerimisel silmas pidada?” jne.

Tegemist ei ole koolitusega – iga kohtumisel osaleja peab ise panustama selleks, et grupist maksimaalselt ühist väärtust luua! 🙂

Osaluspanus: 5 eur, tasumine sularahas kohapeal.

Aeg: 29. november 18:00-20:00 (hiljem võib, lausa soovitame, vabas vormis edasi suhelda)
Koht: Saaremaa Veski

———
Investeerimisürituste sari on ellukutsutud Saaremaa naisinvestorite klubi, Saaremaa Veski ja EENA Saaremaa Klubi poolt, et innustada ning inspireerida läbi kokkusaamiste, seminaride ja koolitajate oma rahasjad ohjesse haarama. Ja arendama teadmisi ja nippe rahatarkuse valdkonnas.