MEELEOLUKAS KOKTEILIKOOLITUS SINU SELTSKONNALE

Kas otsid võimalusi, kuidas enda järgmine sündmus veelgi särtsakamaks muuta? Veski kogenud kokteilivõlurid viivad läbi meeleolukaid kokteilikoolitusi, kus saate avastada ja õppida põnevaid kokteiliretsepte koos oma sõprade, kolleegide või perega.

Meie kokteilivõlurid tutvustavad teile erinevaid tehnikaid, koostisosi ning salajasi nippe, mis aitavad võluda silmapaistvaid ning erilisi jooke. Koolitusel omandate baasteadmised kokteilivalmistamise kohta ning saate iseseisvalt läbi proovida kõik vajalikud sammud võluva kokteili valmistamiseks.

Koolitusel osalemiseks ei pea omama eelnevaid kogemusi või teadmisi – see on mõeldud nii algajatele kui ka juba kogenud kokteilisõpradele. Meie koolitajad jagavad oma teadmisi ja annavad praktilisi näpunäiteid, kuidas valmistada maitsvaid jooke, samal ajal pakkudes ka meelelahutust ja lõbusaid hetki.

Kokteilikoolitus on mõnus väljund näiteks meeleoluka sünnipäeva, tüdrukuteõhtu, poissmeestepeo, meeskonnaürituse või mõne teise tähtsa sündmuse rikastamiseks.

Lase kokteilide maagial end haarata ja naudi meeleolukat koolitust koos oma seltskonnaga!

Soovi korral väljastame sulle ka digitaalse sertifikaadi koolituse läbimise kohta, millega pärast sõprade ees eputada!!

Küsige personaalset pakkumist enda seltskonnale, kirjutades meile oma soovist: veski@saaremaaveski.ee