WHITE GUIDE 2022 & EESTI TOP50!

Uudise peale, et oleme tõusnud Eesti parimate restoranide hulgas TOP50-nesse, meid valdas emotsioonide vurr – tänulikkus, rõõm, uhkus, naer & nutt!

KOOSTÖÖ & ELAMUS on märksõnad, mis iseloomustavad meie viimast aastat. On oluline, et taldrikutel, millel süüa pakume, ei oleks odavaim tooraine, vaid meie Rautsi Talu Aarne kartulid, porgandid ja peedid. Kala taldrikul ei oleks tarnitud mitu päeva, vaid tuleb värskelt meie oma Pähkla vähi- ja kalakasvatusest Taneli kaudu. Leiba küpsetab meile Karja Pagar meie oma retsepti järgi. Napsudele annab marjad Priit oma astelpajukasvatusest või vaarikad tulevad Reelika hoolitsusest.

KOOSTÖÖ on oluline, sest nii hoiame hinge sees kõigil, kes antud valdkonnaga seotud on. Üksik restoran ise kõike kasvatada ja toota ei jõua ning ei olegi vaja, pigem toetame teiste tegevusi ja püüdlusi ning meie võimalus on neid tutvustada oma külalistele.

ELAMUS
Lisaks toidule ja joogile, püüame oma majas pakkuda külalisele lisaväärtust. Kui meile tuled, siis on sul lisaks kõhutäiele võimalik osa saada meie ajaloolise tuuleveski ajaloost erineval moel. Me avasime oma väikese napsutootmise, mida saab pea igal ajal uudistama tulla. Meil on ruumi jooksmiseks ja mängimiseks.

SÖBRAD
Eile külastasime Eesti restoranimaastiku üht eestvedajat Kristjan Peäsket ja tema üht restoranidest Lore Bistroo. Elamus seal oli võrratu, meie reisi tipphetk! Aitäh, Kristjan!

Niimoodi oma kogemusi vahetades, elamusi luues, me jõudsime järeldusele, et tegelikult ei ole oluline üldse koht mingis järjestuses ega järgmised medalid, vaid LUGU, mida külalisele räägime ja jagame. Et emotsioon seda kõik tehes oleks hea nii endal kui külalisel ja lugu oleks AUS!

Püüame end jätkuvalt täiendada, arendada, üllatada! Olla pidevas liikumises koos külalise heade soovidega!

TOETAME TEINETEIST! Aitäh, kes on märganud!

Aitäh, kallid külalised, et te olete meid toetanud!