MAKRAMEELÜHTRID JA TAMMEPUIT

Veski interjööri ilmestamiseks kasutatakse võimalikult ruumilegendi kohaseid materjale ja võtteid, mis sulanduvad loomulikult traditsioonilise veski interjööri.

K&S Signature 100% käsitööna valmivad punutised valgustavad nüüdsest meie ruume. 1970ndatel Ameerikas ja 1980ndatel Eestis populaarne makramee on tagasi, et südameid võita. Ruumid on saanud juurde soojust, kaasaegset etnot, head energiat, mis käsitööga edasi antakse. Oleme väga uhked, et meie valgustitesse on punutud aja lugu! 🙂

Samamoodi ilmestavad meie ruumi uued tammepuidust lauad ja toolid, mis valmistatud Saaremaal. Aitäh, Oak Lasting OÜ. Mööbel on toonud helgust ja samuti soojust ruumi 🙂

„Kui oled mandril jalanõudelt tolmu pühkinud ja puhkuseks paadi nina Saaremaa poole seadnud, siis koht, mida kogu oma peidetud võlu ja olemusega kindlasti külastada soovitame, on Saaremaa Veski.
Selle ajaloo vaprate kurrude all peidab end imelise renoveerimise läbinud ja algupära säilitanud kohake. Pererahvas on koos oma sõbraliku tiimiga andnud endast kõik, et Sa tunneksid end hoovi väravatest sisse astudes tõeliselt koduselt. Kogu õigele sisekujundussuunale on oskuslikult teed näidanud Kuldne Muna OÜ.“ K&S Signature.
Aitäh, aitäh! 🙂

Ruumid kujundas KULDNE MUNA sisekujundaja Mareliis Raid.
Aitäh, EAS Turismiettevõtete ärimudeli rakendamise toetuse eest!