Ava menüü

Laste kokakool KAHVLIAHVIGA “Naljakas tortiljapitsa ja smuuti”Pühapäev, 22.04 kl.12-15

IMG_0621

Aprill on naljakuu! Just siis on meil külas Eestis tuntud Kahvliahvid, kes võtavad meiega ette miskit naljakat, lihtsat ja loomulikult toitvat. Seekordse kokakooli teema on TORTILJAPITSA! Kahvliahvid õpetavad meid tegema eriti jubedate ja naljakate nägudega pitsasid, millest ei suuda loobuda ükski laps! J

Kui pitsad ahjus, siis valmistame endale ühe mõnusa smuuti. Teeme kõhule pai!

Kõik väikesed ja suured lapsed on jällegi oodatud!

Ürituse tasu 10,00 EUR. Piletid saadaval kohapeal.
Palume eelnevalt kindlasti registreerida või pilet kohapeal välja osta.
Info ja broneerimine tel.45 33 776 või veski@saaremaaveski.ee.

Kahvliahv
——————————————————–
Kes on KAHVLIAHVID?
Kahvliahvi Kokakooli juhtmõte kõlab: “Lase laps kööki!” Mittetulundusühingu taga seisab punt noori emasid, kes on pannud tähele, et nemad ise või paljud nende sõbrad hoiavad kiire elutempo, mugavuse või täiuseihaluse tõttu oma võsukesi köögist eemal. On ju palju lihtsam ise porgandit hakkida, kui põrandalt üksikuid köögiviljakuubikuid korjata ning seejuures jälgida, kas lapsel on kõik kümme näppu alles.

Kokakooli kaudu julgustatakse nii endid kui ka teisi kaasama lapsi toidu valmistamisse juba maast madalast. Et väike inimene näeks ja mõistaks, millest toit koosneb, kuidas see valmib ja kaua selle valmistamine aega võtab ning suudaks tänu sellele teha tervislikumaid toiduvalikuid nüüd ja tulevikus.

Aastal 2012 rullis Kahvliahvi kokakool esmakordselt oma telgi seinad üles festivalil Schilling. Järgnevatel suvedel Viljandi Folgil, Soomaa laante vahel, Põhjaka mõisa restorani hoovil ja seenenäituse raames Eesti Loodusmuuseumi õuel. Suure laua taga kohtusid pered armastatud kokkade ja toidublogijatega, nende seas Peeter PihelPille Petersoo (Nami-Nami), Ott Tomik ja Märt Metsallik (Põhjaka Mõisa Restoran), Toomas Lääts (Klaus Kohvik) jne-jne. Sel aastal koguneme taas, aeg ja koht selguvad peagi!

Kahvliahvikeste taga seisavad: Merle LiivakHelen SaluveerKristel AverMoonika MaidreHäli Tarumning teised head ja ilusad vabatahtlikud.

Tutvu lähemalt: kahvliahvid.ee